Що читають полтавці?

  Паперові видання все ще переважають над електронними книгами, але близько половини українців не читає книг взагалі. Про це свідчить недавнє всеукраїнське опитування яке провела «Research & Branding Group». Дослідники опитали 1805 українських читачів, віком від 18 років, щоби з’ясувати: чи справді читання стає все менш популярним, а традиційні книжки відходять у минуле? А ми запитали у полтавців як вони до цього ставляться та що читають ?

 Ірина: 
-У нас дуже велика бібліотека, я знаю дуже багато людей які повикидали все в мукулатуру сказавши, що є інтернет, електронні і можна відкрити будь яку книгу і почитати. Для мене наприклад це задоволення взяти книгу відкрити і почитати
 Наталія:
- Ви знаєте зараз така ситуація і в країні і в світі, що хочеться чогось для душі, більш такі історичні і на тематику кохання, романтики чогось такого хочеться розумієте.
 Олександр:
- Та будь який жанр окрім модних зараз книг по психології.
- Просто зайняти себе як зараз, обідня перерва

Серед видів проведення дозвілля читання книги займають п’яте місце, 11% роблять це щодня, 17% кілька разів на тиждень, 20% кілька разів на місяць, 21% декілька разів на рік, 31% відповіли, що не читають книжки ніколи.- повідомляє «Research & Branding Group».