У Полтаві почався другий етап XVI конференції Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина»

 17-того вересня у Полтаві розпочався другий етап XVI конференції Полтавської обласної організації Всеукраїнського об*єдання «Батьківщина» по висуванню кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року. Основна тема даної конференції - затвердження кандидатів на місцеві вибори.

Віта Восківнюк куратор Полтавської області партії «Батьківщина» :

- Ми плануємо закрити всі округа, плануємо представити кандидатів по усіх округах. Наша партія закриває по всій Україні 100% кандидатів у депутати і по Полтавській області в тому числі.

Загалом по Полтавській області на місцеві вибори будуть балотуватися близько 500 кандидатів від партії «Батьківщина». Із них 42 в межах міста Полтава.

 Андрій Соколов депутат міськради :

- Команда «Батьківщини» це команда тих людей які можуть змінювати дуже багато в місті. Тобто це професійні, фахові люди які зарекомендували себе на певних ділянках роботи, вони показали свої результати вони довели що гідні того, щоб бути в списках кандидатів на міських виборах

Всеукраїнське об*єднання «Батьківщина» входить в трійку партій з найбільшим представництвом у територіальних виборчих комісіях маючи 47 представників по Полтавській області.