У місті необхідно створити рекреаційні зони- Сергій Каплін

Лідер Руху простих людей Сергій Каплін обурений тим, що у Полтаві немає розвинених рекреаційних зон та об’єктів відпочинку. Більшість з них або ще не створені, або ж захаращені та занедбані.
На його думку, місцева влада займається хаотичною забудовою мікрорайонів замість того, щоб створювати там місця для відпочинку та розвитку полтавців.

Сергій Каплін, лідер "Руху простих людей":

-Поруч з нами великий інфраструктурний об’єкт — кінотеатр Алмаз, який намагаються дознести, захаращити й побудувати багатоповерхівки. Містечко для еліти, яка весь цей час, 20 років, грабувала наше місто а тепер хоче жити в парку, над головами простих людей. На землі простих людей. 

Натомість Сергій Каплін пропонує зробити декілька центрів у кожному районі. Звести нові парки, модернізувати старі. Зазначає, що у Полтаві має бути як мінімум п’ять таких центрів.

Сергій Каплін, лідер "Руху простих людей":

- Поруч так само багато інших місць, зокрема парк, який потрібно реконструювати та модернізувати. І таких проблем у нашому місті, у кожному мікрорайоні дуже багато. Ми знаємо чітко що робити. Перше і головне — у Полтаві повинно бути кілька центрів.

Також Сергій Каплін пропонує зробити рекреаційну зону на базі каскадних ставків між Огнівкою та Половками. Говорить, що це дасть можливостей не тільки для відпочинку, а й для заробітку малого та середнього бізнесу.

Сергій Каплін, лідер "Руху простих людей":

-Ми хочемо зробити в рамках наших ставків на Огнівці великий парк регіонального значення з прекрасною з набережною, місцем для спортивного дозвілля для побудови нових бізнесів і робочих місць щоби люди могли там проводити свій час. Приїжджали із Харкова, а не щоб ми їздили туди і залишали гроші.