У Полтаві презентували новий екскурсійно-туристичний маршрут “Полтавська кондратюкіана”

  У Полтаві презентували новий екскурсійно-туристичний маршрут “Полтавська кондратюкіана”. Присвячений він Юрію Кондратюку - українському вченому - винахіднику, піонеру космонавтики.
Маршрут розробив провідний спеціаліст Полтавського музею і авіації Владлен Орлов. Ідею підтримали Департамент культури і туризму Полтавської ОДА та Полтавська торгово-промислова палата. Її
віце-президент Віктор Борисенко наголошує - у діяльності палати сфері туризму приділяють велику увагу.

Віктор Борисенко, віце-президент ПТПП :
-Спочатку ми починаємо дружити.
- Скажимо так, ходимо в гості один до одного. Ходимо в гості в Грузію. В Арменію, в Азербайджан.
-І зараз йдемо вперед в Європу, але спочатку ми вивчаємо культури цих країн.
-Тому ми вважаємо, що туризм і культура - це флагман.

Маршрут розпочинається з Корпусного парку, включає більше 20 локацій. Пролягає через вулиці Соборності, Монастирську, Європейську, Гоголя, Стрітенську та Конституції. А завершується на проспекті Першотравневий біля “Полтавської політехніки ім. Юрія Кондратюка”.
Туристам пропонують ознайомитись з місцями, які пов’язані з особистим життям Юрія Кондратюка. Це садиба, де він народився і будинок дядька, які знаходяться на вул. Стрітенській. Інша локація пов’язана з будинком Полтавського музею авіації і космонавтики.

Віктор Борисенко, віце-президент ПТПП :
-Запрошую всіх полтавців і гостей міста брати участь в туристичних маршрутах. Пізнавати свою область і долучатися до культурної спадщини нашого міста