Суд не задовольнив позов полтавського КАТП 16 28 на газету «Полтавський вісник».

  У господарському суді Полтавської області відбулося п’яте і останнє слухання справи за позовом полтавського комунального автотранспортного підприємства 16 28 до газети Полтавський вісник. В результаті суд відмовив у позові КАТП 16 28, яке вимагало спростувати інформацію у статті газети. У справі також фігурувала і третя особа, яка надала інтерв’ю для газети. Це - депутат міської ради Віталій Павлій. Він вважає, що цей позов був не чим іншим як тиском на полтавських журналістів. Сам процес був політичним замовленням, адже, стаття була критичною і стосувалася, як підкреслює Павлій, зловживань керівництва міста та КАТП 1628 . Очолює комунальне піідприємство Тарас Бойко, представник команди Олександра Удовіченка «Рідне місто».

Віталій Павлій , депутат міської ради:

-У Полтаві продовжують системно тиснути на журналістів. Владі не подобається правда. Тоді починається залякування та погроза позовами. Сьогодні суд виніс рішення не задовольнити претензії КАТП до полтавського вісника. Можна залякати одного журналіста, двох полтавців, але вам всіх не залякати. Люди будуть знати правду.

Ми звернулися за коментарями до представників позивача. Юрист підприємства говорить про незгоду з таким рішенням суду.
 Максим Панченко, провідний юрисконсульт Полтавського КАТП 1628:
-На даний час суд ще не виготовив повного тексту рішення і у нас ще не було змоги з ним ознайомитися. Після того, як воно буде нам направлено і ми з ним ознайомимося, буде прийнято рішення про те, чи доцільно подавати апеляційну скаргу. 

Подібні позови є надуманими і політизованими, - говорить Віталій Павлій і додає - важливо, щоб журналісти і надалі не боялися говорити правду.