В Рибцях відбулося свято приурочене до дня визволення міста

 Вихідними в Рибцях відбулося свято приурочене до дня визволення міста. Традиційно його відзначають у селищі 21 го вересня. На свято завітало понад 2000 мешканців, жителі Рибців святом задоволені.

 Марія жителька Рибців :
- Сьогодні свято для дітей відбувається для дорослих теж буде. Для дітей зробили прекрасну гірки, батути, свято неймовірне на тобі вату, на тобі те, на тобі се. Для дорослих взагалі зробили неймовірно, он яка черга по кашу.

- Можна відпочити ну так в міру чуть-чуть
- Гарний день, розваги, каша

Як рідний почувається у Рибцях Андрій Матковський, адже тут , у селищі , разом зі своєю командою зробив чимало - відремонтували дороги, встановили освітлення на вулицях, сміттєві баки, також у свій час були запущенні автобуси по програмі "Місто без околиць", побудовано дитячий садочок.

Андрій Матковський, депутат міської ради:
- Щороку день міста розпочинається у нас саме з Рибців. Тому що сьогодні напередодні дня міста свято селища Рибці . І ви знаєте я в Рибцях себе відчуваю як вдома, як серед рідних людей близьких мені людей і не тільки на свята разом з Рибцями ми завжди були.

Концерт, святкова каша та розваги для дітей, а ще й гарна погода - говорить селищний голова Віталій Павлій, свято вдалося.

Віталій Павлій, депутат міської ради:
- Кожного року ми намагаємося робити даний захід все краще, я навіть уявити не міг, що на цю річницю ми створимо таке грандіозне свято.

Свято пройшло з дотриманням усіх карантинних вимог - наголосили організатори, було закуплено антисептики, маски , люди дотримувалися соціальної дистанції.

-