Дамо відсіч! Тренінг з протидії насильству стартував у Полтаві.

 На стадіоні «Динамо» за ініціативи поліції та судової охорони стартував тренінг з протидії насильству. У навчальному курсі, що включає теоретичну і практичну частину, братимуть участь жінки й діти.

Олександр Аленін, начальник територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області:
- Ми цей поект сьогодні запустили ...
...протистояти нисильництву в сім"ях 

Програму для слухачів розробили спеціалісти Головного управління поліції й територіального управління служби судової охорони Полтавської області.

Ірина Москаленко, начальник ювенальної превевенції поліції Полтавької області:
- Розбита певна програма на певні цикли і...
... ті питання, які саме хвилюють громадян 

Бажання ознайомитися з основами правового захисту від насильства та правилами поведінки в «надзвичайних» ситуаціях виявили понад півсотні полтавців різного віку.

Катерина Коротюк, учасниця тренінгу:
- Никогда не помешает дополнительній опіт 
Хотелось бі , чтобі дети
...или помочь, єто тоже важно 

Ганна Олексіївна, учасниця тренінгу:
- У мене був ...
мені однозначно дадуть 

Теоретична частина навчального курсу включає тлумачення різних форм насильства (домашнього та вуличного, булінгу та мобінгу), роз’яснення алгоритму юридичного захисту постраждалої особи від дій кривдника, а також базові навички домедичної допомоги.
На практичних етапах тренінгу дорослих учасників навчають прийомам захисту, що допоможуть уникнути насильницьких дій або мінімізувати негативні наслідки.

-Власне самозахист взагалі...
...тому в даому варіанті вам потрібно втікати 

Ознайомчу практичну частину виконали представники судової охорони та громадської організації «СКІФ» - вони продемонстрували прийоми самозахисту для дорослих.

- Зараз ми розглядаємо...
...звільнення від захоплень 

Вступне теоретичне заняття для учасників тренінгу провели провідні фахівці підрозділів, що спеціалізуються на протидії насильству у різних його проявах. Зустрічі з фахівцями галузевих служб поліції області будуть проходити щоп’ятниці, з 16-ї до 17:30, до 9 жовтня .