На Полтавщині продовжуються матчі ветеранів "Ворскли"

Сергій Каплін, Ігор Кислов та Рух простих людей продовжують проводити матчі Ветеранів Ворскли у селах, які увійдуть до полтавської ОТГ. Сергій Каплін також бере участь в іграх — захищає ворота команди.
Таким чином організатори хочуть показати, що спорт має бути однаково доступним в усіх частинах новоствореної громади. Вчора черговий матч з місцевою командою провели у селі Біологічне.

Сергій Каплін ,лідер Руху простих людей :
-Матч пройшов прекрасно. Я з задоволенням. Для мене це просто колосальні враження. Чому? Тому що я вболівав із самого дитинства за Ворсклу. І за тих людей, за кожного, з ким я сьогодні граю, маю честь стояти, виручати їх, що я систематично робив сьогодні.

Матчі проводять кожного тижня. Для ветеранів ФК Ворскла такі ігри — можливість знову вийти на поле та показати свою майстерність. А для місцевих мешканців — справжнє свято футболу.

Юрій Мармач,ексзахисник ФК «Ворскла»:
- Любой футбол это эмоции, это наша молодость. Мы вспоминаем, общаемся с людьми, то, что мы играли против молодых ребят.  и обыграли их для нас это вдвойне приятно. Потому что все-таки наш возраст и возраст, мы как бы еще немножко в форме.

Цього разу команда Ветеранів Ворскли перемогла, а боротьба на полі була дійсно запеклою.

Ігор Кислов ,екскапітан ФК «Ворскла»:
- И самое интересное, что мы видели борьбу, накал страстей, видели команда ветеранов проигрывала 1:0, но в результате выиграла. Поэтому будем и дальше проводить эти матчи. И хотелось бы, чтобы зрители больше приходили на стадион и поддерживали своих любимых игроков и команду.

Після ігор традиційно проводять розіграші призів. Головний переможець отримав велосипед. А маленькі поціновувачі футболу виграли шкіряні м’ячі із підписами чинних гравців ФК «Ворскла».

Сергій Каплін ,лідер Руху простих людей:
- Це хвилюючий завжди момент. особливо велике задоволення отримують діти, коли виграють не зважаючи на цінність подарунку.
- Я цим дуже задоволений. Дуже-дуже задоволений. І буду робити все щоб вони не розчарувалися в майбутньому.

Організатори планують і далі проводити такі товариські матчі. А новостворену Полтавську ОТГ зробити єдиною родиною.