У Полтаві збудували 3-поверховий ЦНАП

У Полтаві збудували 3-поверховий ЦНАП

  У Полтаві, на вулиці Соборності, завершили зведення будівлі нового Центру надання адміністративних послуг.

Відсьогодні розпочинаються роботи для введення будівлі в експлуатацію і запуску роботи ЦНАПу.

Почали будувати ЦНАП у Полтаві ще в 2018 році, але через затримки фінансування, зміну підрядної організації та корегування проєкту роботи були зупинені. Відновилося будівництво наприкінці листопада 2019 року.

В області полтавському ЦНАПу немає аналогів за зовнішнім виглядом. Проєкт – строге поєднання скла і металу, адаптований під інфраструктурний ансамбль Полтави.

img-5299.jpg

«До Дня міста Полтави ми звели будівлю ЦНАПу, як і обіцяли. Наступний крок – оснащення. Ще рік тому це був пустир, де стояли кілька опор і росла трава. Спільними зусиллями роботи були відновлені. Зараз розпочинаємо процес введення ЦНАПу в експлуатацію. Це – один із наймасштабніших проєктів національної програми «Велике будівництво» в області. Вже зовсім скоро полтавці зможуть отримати будь-які адміністративні послуги в одному місці», – заявив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Будівля має три поверхи загальною площею 2000 квадратних метрів. Споруда прозора у форматі «open space».

«Щодо моделі надання послуг, то ми співпрацюємо з Міністерством цифрової трансформації. І всі найсучасніші програми будуть запровадженні тут, у полтавському ЦНАПі», – додав голова Полтавської ОДА.

У ЦНАПі працюватимуть близько 90 осіб. На першому поверсі в перспективі будуть рецепція, вестибюль для відвідувачів, зона самообслуговування, фотокабіни, місце для сканування та копіювання документів, приміщення громадського призначення з обслуговування населення (прийняття та реєстрація запитів, видача довідок та документів, надання консультацій), банк.

Локація другого поверху передбачає приміщення громадського призначення з обслуговування, кафе швидкого харчування, зону рекреації, медичний кабінет. На третьому поверсі – кабінети, приміщення персоналу, кімнати для переговорів.

Також будівля буде доступною і безбар’єрною для людей з інвалідністю: це забезпечення пандусами, спрямовуючими тактильними плитками, наліпками на всіх скляних поверхнях, поручнями.

Повідомляється на сайті  Полтавської ОДА