Полтавська область увійшла до пілотного проекту Міністерства культури та інформаційної політики України

У Полтавській області діють дві програми, спрямовані на підтримку населення під час оплати житлово-комунальних послуг - про житлові субсидії та про надання пільг. Про це йшлося на розширеному засіданні колегії в ОДА.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА:
-У минулому році державну підтримку,одержали в області 239 тисяч сімей.По субсидіям у нас 92% одержують субсидію в готівковій формі,а по пільгам, на жаль, у нас всього 98 % у нас, навпаки, одержують у безготівковій формі.
На засіданні колегії розповіли й про заходи, які проводять з охорони та збереження матеріально-культурної спадщини.

Інна Шерстюк, заступник директора Департаменту культури і туризму ОДА:-Полтавською ОДА за результатами селекторної наради з Міністерством культури та інформаційної політики,було визначено і подано клопотання щодо включення 5 основних об’єктів до проекту «Велика реставрація». 

Розповіла Інна Шерстюк і про те, що цього року Полтавська область стала другою в Україні, яка увійшла до пілотного проекту МКІП України, який передбачає створення електронного обліку об’єктів культурної спадщини «Державний реєстр нерухомих пам’яток України».
Прозвітували на колегії й про стан підготовки житлово-комунального господарства та підприємств області до роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема, зазначили, що в області виконали роботи по заміні майже 16 км теплових мереж.