У Полтаві вітають ветеранів з Днем міста та 77-мою річницею вигнання нацистів

 Саме так з піснями та подарунками команда Андрія Матковського привітала з Днем міста та 77-мою річницею вигнання нацистів з Полтави ветерана, льотчика Аркадія Олександровича Петрова. Депутат Полтавської міської ради Майя Матвєєва каже - через поважний вік та стан здоров’я учасник бойових дій не зміг приєднатися до загальноміських урочистостей, тому його вітають вдома.

Майя Матвєєва, депутат Полтавської міської ради:
-Аркадий Александрович служил в нашей части.Он служыл лётчиком, он аберегал наше мирное небо. Люди тогго поколения сделали очень многое для того, что бв много лет над нами не свестели пули и небыло войны

Ветеранів потрібно шанувати за життя, - наголошує депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський. І додає: пам’ятати та піклуватися про них - наш обов’язок.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міськради:
-Я дуже добре пам’ятаю, що Аркадій Олександрович на всіх заходах, на всіх святах завжди був присутній і дуже часто виступав тут в Авіамістечку. Сьогодні, на жаль, стан здоров’я йому цього не дозволяє, але ми прийшли до нього. І я думаю, що ми не тільки зробили свято, але я думаю, що ми йому добавили рік життя.Дорогі полтавці! Давайте сьогодні шанувати усіх, і не тільки сьогодні, шанувати наших дорогих ветеранів.

Нагадаємо, що вже цієї пятниці відбудеться концертна програма біля ТЦ "Паравоз" у мікрорайоні Сади-2 , а в суботу в Авіамістечку .