У Полтаві відбудеться мистецький марафон #Мудрість_талантами_багата

У Полтаві відбудеться мистецький марафон #Мудрість_талантами_багата

 Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує полтавців 60+ долучитися до тижневого мистецького марафону #Мудрість_талантами_багата, який триватиме з 1 по 7 жовтня на нашій сторінці у соціальній мережі Фейсбук. Переконаємо усіх, що для нових захоплень, розкриття власних здібностей та отримання задоволення від життя не має обмежень!!!

Для участі у марафоні необхідно:

· записати на відео (до 3 хвилин!) пісню, танок, декламування вірша, уривок з п’єси, циркове мистецтво тощо;

· зробити 3 фото (в електронному варіанті) вашого виступу у сценічному костюмі;

· з 25 вересня до 4 жовтня надіслати відео або фото вашого виступу та інформацію про учасника або учасників марафону (ПІБ та контактний телефон виконавця творчого номеру, якщо це колектив, то ПІБ та контактний телефон керівника) на електронну адресу Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: E-mail: polmcsssdm@ukr.net або повідомленням на нашій сторінці в мережі Фейсбук: https : // www.facebook. com/pmcsssdm/. Телефони для довідок: 56-25-13, моб. 050 441 9919.

Якщо Вам потрібна допомога у зйомках вашого творчого номеру, то ми готові допомогти! Для цього просто нам зателефонуйте!

Творчі виступи та фото учасників мистецького марафону #Мудрість_ талантами_багата можна переглянути з 1 по 7 жовтня на нашій сторінці в мережі Фейсбук : https : // www.facebook. com/pmcsssdm/.

Повідомляється на сайті Полтавської міської ради