На фасаді медичного коледжу відкрили меморіальну дошку захиснику України Олегу Бокочу

 На будівлі Полтавської медичного коледжу з"явилася меморіальна дошка. Таким чином вшановують пам'ять колишнього студента Олега Бокоча, який героїчно загинув у зоні АТО. Навесні 2016 року 23-річним молодиком, не вагаючись, пішов добровольцем на Схід. Побратими згадують його лише позитивними словами, говорять в роті він був найкращим лікарем.

Руслан Херсон, солдат 95 бригади, побратим О. Бокоча:
- Одного разу, десь це приблизно в квітні було хлопцям прилетіла міна в окоп, то він звісно був на тому місці, він допомогав тягати хлопців на ношах,він навіть лікував ноги, потертості

Олег Бокоч загинув у травні 2018 року, виконуючи свій військовий обов'язок в «гарячій точці». Забувати про таку самопожертву від полтавського бійця не в праві ніхто розповідає його побратим .

Руслан Херсон, солдат 95 бригади, побратим О. Бокоча:
-Він помер, витягував побратима і нажаль поклав своє життя, на тому ж місці замість іншого, сказав би замість всіх нас

Олег Бокоч обрав професію лікаря, старанно вчився та переймав досвід у кваліфікованих лікарів. Тому гостре відчуття справедливості та допомоги не дало йому іншого виходу, як піти на захист батьківщини - говорить директорка медичного коледжу.

Олена Синенко, директорка Полтавського базового медичного коледжу:
-Олег буде назавжди для наших студентів прикладом того, як потрібно любити свою батьківщину, як потрібно любити свою професію.Ціною свого життя захищав рідну Україну, який виконуючи свої професіональні обов’язки допомагав і зберігав життя своїх побратимів

За вільну та неділиму Україну Олег Бокоч заплатив ціною власного життя. Про безпеку рідних та близьких людей він дбав завжди - говорить брат Роман Бокоч.

Роман Бокоч, брат О.Бокоча:
-Пам'ять про нього як про вірного друга, про хорошу людину живе не тільки внаших серцях, а і в серцях небайдужих людей

Рідні загиблого відкрили меморіальну дошку герою, священник Свято-Успенського собору освятив її, а присутні вшанували пам'ять Олега Бокоча хвилиною мовчання.