Сергій Каплін збирає підписи полтавців за націоналізацію Полтавагазу

 Сергій Каплін ініціював збір підписів за націоналізацію підприємства «Полтавагаз». Підписи збирають на дворових зустрічах, на кубах у місті та онлайн. Далі їх передадуть полтавським нардепам для реєстрації відповідного законопроекту.Також звертатимуться до Президента та Прем’єр-міністра
Крім того, збирають підписи проти необхідності сплати коштів за транспортування газу

Сергій Каплін , лідер Руху простих людей:
- Ми збираємо підписи за націоналізацію Полтавагазу та відміну плати за трубу. За народну трубу. Це ваша труба, це ваш Полтавагаз. У вас цей Полтавагаз украли.

Люди не розуміють, чому вимушені сплачувати ці кошти.

Надія Михайлівна:
- Я проти. мене ця труба. Я не розумію, за що це береться. У мене мати 2 куба витрачає, а плате, кажуть, що газ дешевий, та де він дешевий? А за трубу беруть 120 гривень.

Вже зібрали більше 4000 підписів.

Галина Петрівна:

- За трубу. За трубу да, я подписывала. Чтоб не тянулись к деньгам пенсионеров, у нас нечыем платить эт овсе и так. Жить нету за что. от пенсии до пенсии не хватает. Пенсия у меня 2200.

Раніше “Полтавагаз” подав судовий позов на Сергія Капліна та планує стягнути з нього кошти за нанесення моральної шкоди.
У статті, яка вийшла на одному з інтернетресурсів У “Полтавагазі” називають себе об’єктом політичних маніпуляцій.
Сергій Каплін наголошує, що готовий до боротьби. Адже захищає інтереси простих людей.
Сергій Каплін , лідер Руху простих людей:
- Я не думаю, Я переконаний, що нам вчергове вдасться здолати мафіозну гідру. Ми переможемо мафію газову так само, як свого часу здолали мафію перевізників. Так само, як здолали мафію будівельників, забудовників.