«Зоря-Ворскла» здобула перемогу у відкритому турнірі присвяченому сторіччю полтавського футболу

  23-го вересня на стадіоні «Ворскла» відбувся Відкритий турнір до 100 річчя полтавського футболу. У фіналі зустрілися «Зоря-Ворскла» та «Інваспорт» перемогу по післяматчевих пенальті здобула команда «Зоря-Ворскла». Тренер команди переможців поділився своїми очікуваннями та враженнями після напруженого матчу з «Інваспортом».

 Юрій Мармач головний тренер «Зоря-Ворскла»:
- Ми в першому турі не так легко перемогли команду «Інваспорт», не даром в цій команді більшість чемпіонів Європи, вони гідно виступили проти нас. Гра вийшла і вболівальники отримали від цього задоволення. А взагалі турнір вийшов дуже красиво.

Президент клубу Ігор Чубар теж приєднався до привітань і закликав не зупинятится на досягнутому. Полтавщини Валерій Головко поділився подальшими планами.
Голова асоціації футболу Полтавщини Валерій Головко поділився подальшими планами. 
 Валерій Головко голова асоціації футболу Полтавщини :
- Ми закінчуємо сьогоднішній рік футболу, він сьогодні був обмежений коронавірусом, але в нас все відбувається в штатному порядку, ми його закінчимо вчасно, фінал проведемо теж достатньо так потужно

Після гри організатори відзначили подарунками ветеранів полтавського футболу, а також кращих гравців. Кращим воротарем визнали Ярослава Котлярова («Інваспорт»), кращим захисником - Максима Ільчиша («Зоря-Ворскла»), кращим півзахисником - Микиту Бакланова («Стандарт-Нафтогаз»), кращим нападником - Олександра Мелащенка («Зоря-Ворскла»).