На Полтавщині продовжують проводити товариські матчі між ветеранами"Ворскли" та командами сіл

  Сергій Каплін та Ігор Кислов продовжують проводити товариські матчі між Ветеранами Ворскли та командами сіл, які приєднуються до Полтави.
На вихідних матч відбувся у Сем’янівці, де ветерани після запеклої боротьби отримали перемогу. Сергій Каплін особисто захищав ворота ворсклян.
Головна мета цих заходів — об’єднати мешканців полтавської громади навколо здорового способу життя. Крім того, заради цього вже два місяці проводять Кубок простих людей для дітей та дорослих.

Сергій Каплін, лідер руху простих людей: 
- Сьогоднішня гра, вона була дуже дружньою. Дуже запеклою.
 Ми повинні жити нормальним життям. Досить напищених політиків у галстуках з животами. давайте вже політику людяною, нормальною абсолютно. Коли мер міста — друг вашої сім’ї.

Ветерани Ворскли вдячні Сергію Капліну за те, що він допомагає організовувати ці матчі. Зазначають, що знову вийти на поле та відчути вагу м’яча — велика радість для них.

Владислав Немешкало,екснападник ФК «Ворскла»:
-Впечатления очень положительные, очень редко собираемся ветеранами, редко выпадает возможность вспомнить былые годы, молодость. И спасибо Каплину что нас организовал, это уже третья игра и я надеюсь они еще будут.

Організатори зазначають, що планують і надалі проводити такі ігри у прилеглих до Полтави селах.
Після гри традиційно провели розіграш приємних призів. Для дітей підготували шкіряні м’ячі з підписами чинних футболістів Ворскли. Головний приз лотереї — велосипед.

Ігор Кислов ,екскапітан ФК «Ворскла»:
- Сергей Николаевич набирает форму, я думаю, к концу матчей и турниров мы его можем рекомендовать в клубы проф.лиги.
-Ну и наверное самое прекрасное, тот розыгрыш, ради которого люди приходят на стадион. Поболеть за болельщиков и принять участие в лотерее.