Олександру Шамоті - знову виписали премію. Полтавці з таким не згодні

  Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів представники більшості команди Удовіченка , Шамоти та Свободи підтримали рішення про преміювання секретаря міськради Олександра Шамоти. Полтавці з таким не згодні, вважають преміювати керівників міста недоречно, бо немає за що. Додають: вони навіть не відпрацьовують своєї заробітної плати , що сягає інколи п’ятдесяти тисяч гривень. Свої думки аргументують.

-Порядку немає у місті. Он подивіться поза парком тротуару немає біля сонячного парку, ноги поламаєш як по калюжам, як дощ буде йти.
- Я думаю, что лучше дать повышение зарплаты учителям или и может медработникам, что самое главное на данный момент .
-Ми все життя щось робили і без премії , чому люди попрацювали на заводі 50 років , ось як я , а в мене пенсія 3500 гривень .
- Обслуговування міста я не бачу, що воно задовільно проходить , не бачу.  Особливо, там поза центром міста , ви самі бачите , що робиться про дворам. Нинішні керманичі міста однозначно ні.
-Уровень жизни всех жителей Полтавы , осбенно пенсионеров, я сама как год буду на пенсии, то пенсия очень мизерная со стажем 36 лет стажа просто существовать очень сложно. Я считаю , что вообще их каждый год нужно перебирать , а то только перед выборами наводятся порядки, ремонтируются дороги.
- Зарплата повинна відповідати чомусь зробленому , а як вона відповідає , а тільки дай, а на немає , то тоді потрібно гнати цих товаришів в шию.

Полтавці переконані : вже незабаром влада буде змінена і у Полтаві буде наведений лад.