Мешканців мікрорайону Сади-2 з нагоди Дня міста привітали святковим концертом

 У мікрорайоні Сади-2 відзначили 77-у річницю визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників. Концерт, частування, розваги для дітей. До святкувань долучилися мешканці практичног з усього міста -розповідають організатори.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у місті Полтаві ради:
-Ми запросили і найближчі мікрорайони - це і Сади-1, і Огнівку, і найближчі там з території Алмазного для того, щоб відсвяткувати разом з нами, поділитися гарними враженнями. Тут гарна програма для дітей

Самі містяни святом задоволені. Кажуть, що вже скучили за такими заходами. А День міста - чудова нагода для спільного святкування.

-Я дуже задоволений, що такі міропріятія, такі свята бувають у нас для людей, для дітей. Особєнно для етого мікрорайона.Я дуже довольний.

-Все харашо. Ми дуже вам вдячні за такі свята

-Свято дуже класне, батути класні і саме свято класне.

Привітав зі святом полтавців і депутат міської ради Андрій Матковський. Каже, що люди хочуть спілкування та відпочинку, тому він і підтримує такі заходи.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради, голова міської організації ВО «Батьківщина»:

-Люди хочуть святкувати тим паче є що святкувати. Люди хочуть спілкуватися, люди хочуть відпочивати. І тому, в цей день, я хочу побажати всім нам мирного неба. Хочу побажати влади, яка б займалася не особистими інтересами, а яка б почула б людей, і виконувала вс те, що полтавці хочуть зробити у нашому місті. Щоб у нас гарно працював транспорт, щоб у нас оці будинки ремонтувалися за рахунок бюджету, а потім передавали ОСББ, щоб допомагали нашим пенсіонерам, а не будували фонтани і дельфінарії

Свято пройшло з дотриманням усіх протиепідемічних вимог, наголосили організатори. І вже невдовзі такі святкування пройдуть і в інших мікрорайонах міста.