До години чекати, аби зайти до автобуса чи тролейбуса, врешті, запізнитись на роботу. Так розпочинається ранок полтавців в умовах карантину

Натовпи на зупинках. Автобуси і тролейбуси, що проїжджають повз них. Розлючені й обурені полтавці, адже масово спізнюються на роботу чи у справах. Реалії карантину вдарили з новою силою. 

Найважче в годину пік - жаліються люди. Мешканці мікрорайону Сади 1 говорять - чекати на транспорт зранку доводиться близько години.

Така сама ситуація й в центрі міста. Полтавці змушені годинами чекати автобус чи тролейбус, щоб зайняти вільне місце. Говорять - карантинні заходи необхідні для нашого здоров`я, але міська влада має турбуватися про повноцінне функціонування міста. Як варіант - збільшити кількість транспорту на маршрутах. 

Полтавці вважають - буде транспортний колапс. Отримати відповідь, чи буде збільшена кількість транспортних засобів на маршрутах міста щоб компенсувати місця на яких люди не можуть їздити через карантин ні у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.