У місті сформовано 152 виборчі дільниці

У місті сформовано 152 виборчі дільниці. Перешкод для їхньої роботи немає. Є лише проблема з кадрами, - розповідає голова Полтавської міської територіальної виборчої комісії Алла Назаренко. Але завдяки вчасній заміні її вдається швидко вирішити. І додає - бюлетені до виборчих дільниць мають надійти у п’ятницю, 23 жовтня.

Алла Назаренко, голова Полтавської міської ТВК:

- Ми передаємо на дільничні виборчі комісії, у нас їх 19, в п’ятницю. Так само як і наші територіальні - Київська, Шевченківська і Подільська, я думаю також будуть передавати свої бюлетені у п’ятницю. За три дні до виборів. Ми свої наразі чекаємо з друкарні. Бюлетені на Полтавського міського голову і на кандидатів Полтавської міської ради. Як тільки ми отримаємо будемо передавати на територіальні наші комісії, а ті далі будуть роздавати ДВК.
Розроблений і маршрут , куди та як мають везти бюлетені.

Алла Назаренко, голова Полтавської міської ТВК:

- Дільниці, які знаходяться у місті «в районні ради вони везуть - Київську, Шевченківську, Подільську.«депутатів до обласної і районної ради вони везуть нам». «ДВК, які увійшли до Полтавської ОТГ» «вони везуть нам, район, область і Полтавського міського голову».

Нагадаємо, що місцеві вибори до обласних, міських, районних, сільських, селищних рад та ОТГ відбудуться вже 25 жовтня.