Проблема, яка існує вже багато років в одному із будинків села Тахтаулове

У двоповерховому будинку, що на вулиці Перемоги 1 у селі Тахтаулове, протікає дах. За майже 60 років з моменту його будівництва сільська рада не проводили у ньому жодних капітальних ремонтних робіт - розповідає мешканка будинку Любов Черняк.

Любов Черняк, мешканка будинку:
- і вже там дерево потрухло.Там як залізеш страшно і в коридорі зробили ремонт.Воно ж вже тече, повідпадало все із крейдою, із всим повідпадало штукатурка
Зі слів Любові Черняк протягом 10 років допомоги від голови сільської ради мешканці не отримали. Благоустрій та ремонт робили своїми силами.

Любов Черняк, мешканка будинку :
-Ми каналізацію самі нам ніхто не той, самі провели.Ми начали скупляти цеглу, начали наймати людину щоб вона нам справила ті верхи, поставили верхи. Так чого це ми должні все за свою копійку?

У дощові дні у під’їзді та квартирах жителів зі стелі ллється вода: люди підставляють відра, дірки даху замощують ганчірками та переживають, аби через постійну вологу не замкнув електропровід - говорять мешканці будинку.

Світлана Смислова, мешканка будинку:

-Єслі дощ іде то заливає, в коридорі.Стеля впала.Напротяженії 10 лет я лічно ходила нєсколько раз по сесіям.І вони нам обіцянки цяцянки, от ну може поможимо, може не поможемо

Мешканці скаржаться на стан своїх квартир, говорять - жити в таких умовах некомфортно та навіть небезпечно для здоров`я: підвищується вологість, на стелі і стінах чорні плями, шпалери відходять. Найбільше від протікання даху страждають на другому поверсі. Люди вже зневірились в голові сільської ради і не знають в кого просити допомоги, адже власним коштом вирішувати усі проблеми будинку, невзмозі, так як там проживають лише пенсіонери, інваліди та багатодітна сім`я, яким і на власні потреби не вистачає фінансів.

- А в нас мала дитина і в нас уже грибок у хаті і в кухні і в залі.Грибок єсть грибок, ото там наше й здоровя
Чорне все, хлоркою я білила, купоросом білила.Нічого не помогає, воно ж тече і оце тріскається бо вода ж там.

Голова Тахтаулівської сільради має іншу позицію. І перекладає вину на самих мешканців будинку.

Олена Кравцова, голова сільської ради:
-Там не живуть одні пенсіонери, в нас була з ними розмова, ще було з 16 року в 17 році, в нас була зустріч з ними.Давайте з вами трошки виділе з сільської ради з бюджету.Але ви обов’язково повинні внести свій вклад. Вони сказали так, але коли вони почали з усіма мешканцями обговорювати на даний час, то мешканці сказали а ми не можемо такої суми заплатити.

Тема залишається відкритою, за подальшим розвитком подій ми слідкуватимемо й надалі.