Увага! 28 жовтня на Полтавщині відбудеться перевірка системи оповіщення

Увага! 28 жовтня на Полтавщині відбудеться перевірка системи оповіщення

28 жовтня із 10.00 до 11.00 на Полтавщині проводитимуть комплексну річну технічну перевірку обласної системи централізованого оповіщення з вмиканням електричних сирен. 

Про це повідомили в Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської облдержадміністрації.

Основна мета перевірки – визначення працездатності обласної системи централізованого  оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації на Полтавщині, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.

Навчальні повідомлення цивільного захисту будуть транслюватися мережами обласного проводового мовлення, мережею інтернет обласного онлайн-радіо а також обласними мережами ефірного радіо програм УР-1 та радіо „Лтава” на частотах:

Гадяцький р-н103,1 мГц
Гребінківський р-н101,4 мГц
Зіньківський р-н102,5 мГц
Лохвицький р-н105,5 мГц
Лубенський р-н100,1 мГц
Новосанжарський р-н107, 4 мГц
м. Полтава та Полтавський р-н101,8 мГц
м. Кременчук та Кременчуцький р-н105,4 мГц

Міста та райони області, що підпадають в зону дії обласного передавального центру „Красногорівка”, можуть отримати повідомлення на частоті 106,3 мГц.

"Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, то мешканці області повинні зберігати спокій – їх життю та здоров’ю нічого не загрожує, "– йдеться в повідомленні.