У Полтаві помер начальник Управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства

У Полтаві  помер начальник Управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства

15 листопада від коронавірусу помер начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Сергій Макєєв.

Сергій Леонідович відійшов у вічність 15 листопада 2020 року на 46 році життя.  На даній посаді працював з 01 червня 2016 року., повідомляють у Держпродспоживслужбі.

За час своєї трудової діяльності Сергій Леонідович спрямовував свою діяльність на створення умов та їх реалізацію для поліпшення санітарного та епідемічного благополуччя у Полтавській області, організації та забезпечення реалізації державної політики у сфері санітарного законодавства, при здійсненні проведення профілактичних та протиепідемічних заходів щодо охорони в межах компетенції території області від проникнення хвороб людей, здійсненні санітарно-епідеміологічного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України, тощо.

Прощання відбудеться 16 листопада з 11:00 до 12:00 біля храму «Віри, Надії, Любові» за адресою Першотравневий проспект, 23А.