На Полтавщині піротехніки знищили вибухонебезпечний предмедмет

На Полтавщині піротехніки знищили вибухонебезпечний предмедмет

19 листопада о 09:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення невідомого вибухонебезпечного предмету на відкритій території в с. Єристівка Кременчуцького району.

Фахівці ДСНС, які прибули на виклик, ідентифікували небезпечну знахідку як мінометну міну калібром 82 мм часів минулих війн.

Співробітники Служби порятунку «101» повідомили про боєприпас працівників Національної поліції, які організували охорону місця виявлення.

Піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області провели додаткове обстеження території – інших боєприпасів не виявлено.

Фахівці ДСНС вилучили вибухонебезпечний предмет та відвезли на спеціальний підривний майданчик, де о 15:30 контрольованим підривом знищили мінометну міну.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами! Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити за номером 101 або 102, а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Полтавській області