У Полтаві відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, де розглянули ряд важливих питань

У Полтаві відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, де розглянули ряд важливих питань. Житлово-комунальної сфери, соціального захисту населення, транспортних перевезень, економічної сфери та забезпечення діяльності виконавчого комітету Полтавської міської ради. Зокрема, члени виконкому розглянули та затвердили питання про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» на 2020 рік

Наталія Бондаренко, начальник управління соціального розвитку Департаменту охорони здоров’я:

- Матеріальна допомога мешканцям міста на загальну суму 294 тисячі грн., одноразова соціальна допомога учасникам бойових дій, які брали участь в АТО по 1000 грн і одноразова матеріальна допомога родині на лікування дитини з онкологічною патологією в розмірі 40 тисяч грн.

 Під час засідання затвердили й акти приймання - передачі військового майна та план роботи виконавчого комітету Полтавської міської ради на І квартал 2021 року. Визначили й зони для вигулу домашніх тварин.

Сергій Сінельнік, начальник Управління житлово-комунального господарства ЖКГ:

- Пропонується визнати зоною для вигулу домашніх тварин територію на вулиці Чураївни навпроти житлового будинку вулиця Чураївни,5. Крім цього, ухвалили рішення щодо проведення основних заходів та забезпечення стабільної роботи протягом Новорічних і Різдвяних свят.