Мешканці багатоповерхівки по вулиці 23 Вересня, 23, близько тижня без газу

Полтавці, що мешкають за адресою вулиця 23 вересня,23 говорять - 27 листопада,  відключили без попередження блакитне паливо. На підприємстві «Полтавагаз» - говорить голова житлового кооперативу Ірина Стрєльцова , їм відповіли - відключили газ через його витік, який виявили напередодні. Хоча ці події між собою не взаємозв’язані, адже витік газу вже було ліквідовано - запевняє Ірина Стрєльцова.

Ірина Стрєльцова, голова житлового кооперативу по вул. 23 Вересня, 23:

-10 днів назад був витік газу, ми визвали 104.Вони приїхали, був витік, відремонтували, потім буквально в п`ятницю 27 числа без попередження, без нічого приїхали вранці і сказали що зламався кран і відрізали стояк весь, 9 квартир.

Мешканці 9 квартир, що лишились без газу - говорить мешканка будинку Валентина Рудікова, це в основному пенсіонери та сім`ї з малими дітьми.

Валентина Рудикова, мешканка будинку по вул. 23 Вересня, 23:

-Хоча би вони попередили людей правильно, ми хоча б каструлі борщу наготували, в нашому будинку є люди з маленькими дітьми, яким потрібно тільки супчики готувати.Я наприклад ходила до сусідки готувати, але це ж не нормально.

Щоб відновити постачання блакитного палива, - говорить голова житлового кооперативу Ірина Стрєльцова, на підприємстві - за ремонт треба заплатити.

Ірина Стрєльцова, голова житлового кооперативу:

-Відремонтувати ми маємо за свої кошти , а не за їхні кошти і через це вони не підключають газ.Та на думку місцевих мешканців таке рішення не раціональне, адже за послуги користування газом вони сплачували вчасно і відключення відбулось без попередження. 

Тетяна Кустол, мешканка будинку по вул. 23 Вересня, 23:

-Платимо всі мешканці будинку.За подачу газу по трубах, платимо за сам газ.Виясняється що ми повинні ще платить за обслуговування труб у коридорі.

Спільними силами - говорить мешканка будинку Тетяна Кустол гроші зібрали і заявку на підключення подали, але відповіді від «Полтавагазу» досі й не отримали.

Тетяна Кустол, мешканка будинку по вул. 23 Вересня, 23:

-Ми вже все застосували із головою кооперативу і гроші вже зібрали.І пічника оплатили, пічнику по 100 гривень з квартири позбирали.Но коли підключать, в нас в підїзді на поверсі дітки маленькі сидять та й люди ж тоже, що таке 5 днів без газу, ні підігріти, ні їсти, ми голодні сидимо.

Ситуацію з відключенням блакитного палива в будинку по вулиці 23 Вересня, 23 у  акціонерному товористві «Полтавагаз» нам прокоментували так.

Ольга Артеменко, керівниця прес-служби АТ «Полтавагаз»:

-Будинок зараз знаходиться на балансі ЖБК «Каштан», вони заключили договір на технічне-обслуговування газової мережі з нашим товариством і вже три роки не сплачують за цим договором.Голову ЖБК «Каштан» про дану ситуацію повідомлено листом, на сьогодні до нашого товариства так ніхто і не звернувся.Тому для відновлення постачання блакитного палива мешканці будинку, якщо вони вчасно сплачували за послуги, мають звернутися безпосередньо до житлово-будівельного комплексу «Каштан» - додає керівниця прес-служби АТ «Полтавагаз».