Якою буде погода вихідними 5-6 грудня

Якою буде погода вихідними 5-6 грудня

Найближчими днями об'єднавчим синоптичним фактором для України буде відсутність опадів.
Сухою погоду важко буде називати, бо притаманні цьому сезону нав'язливі неромантичні тумани.

У суботу відчутно потепліє у західних областях України, вдень до +5+12 градусів! Але вже 6-го грудня, у неділю, знову почне холоднішати, окрім Закарпаття.

Про це на своєму телеграм каналі повідомив синоптик Наталія Діденко.

На Півночі України денна температура повітря вихідними коливатиметься близько нуля, а вночі почне поступово холоднішати і в ніч на неділю передбачається на Житомирщині та Київщині до -4-7 градусів, на Чернігівщині та Сумщині до -6-12 градусів!

У центральних областях вихідними вдень буде близько нуля, вночі в неділю стовпчики термометрів впадуть до -3-8 градусів, лише на Вінниччині буде -1-3 градуси.

Схід України обіцяє бути із найнижчою температурою повітря, але, як компенсація, світитиме сонце.
Протягом дня очікується -2-7 градусів, а вночі в неділю аж -7-14 градусів! Антициклон.

Південна частина у суботу покаже денні +4+8 градусів, а вже в неділю й там очікується відчутне зниження температури повітря до невеликих нічних морозів.

До цієї температурної строкатості в Україні ще й приєднається сильний південно-східний вітер. Проте хоч якась втіха можлива від нього - він розганятиме тумани і, відповідно, розсіюватиме шкідливі викиди з мільйонів автомобілів на наших дорогах та дими з приватних секторів.

Подекуди вологість та "мінуси" створять умови для ожеледиці.

У Києві впродовж 5-6 грудня опадів не очікується. У суботу буде хмарно, а в неділю, на День Збройних сил України, світитиме у столиці сонечко. Температура повітря у Києві 5-го грудня вночі 0-2 градуси морозу, вдень близько нуля, у ніч на неділю стовпчики термометрів з'їдуть вниз до -3-6 градусів.
Рвучкий південно-східний вітер посилюватиме відчуття холоду.