Дитячі роботи в різних техніках декоративного-ужиткового мистецтва представили на виставці-конкурсі "Самоврядування очима дітей"

 До Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначатимуть 7 грудня, в обласному ляльковому театрі відкрилася виставка «Самоврядування очима дітей». Один з організаторів - Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування директор Володимир Микійчук розповідає, - таку виставку-конкурс проводять вже вчетверте.

Володимир Микійчук, директор ПОАОМС:

-Проводимо виставку декоративного мистецтва, вишиванки. Ми хочемо, щоб через призму ось саме народної творчості дітки долучилися до місцевого самоврядування, розібралися, що воно таке, як воно працює і яку надає користь громаді

Цього року на конкурс в трьох вікових номінаціях надійшло понад 150 робіт від вихованців навчальних закладів та центрів позашкільної освіти з у сіх куточків Полтавщини. Роботи дітей виконані в різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва. Перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко каже, що йому дуже приємно, що до цього конкурсу долучається так багато дітей, адже це означає, що вони цікавляться місцевим самоврядуванням.

Олександр Лемешко, перший заступник голови Полтавської обласної ради:

-Розвиток дітей, розвиток громад і залучення дітей - це дуже актуально на сьогодні, тому що об’єднані нові громади, створюються нові райони, відбувається реорганізація і спроможності громад надзвичайно зростають.-Виставка для того, щоб виявити талановиту молодь і можливо, регіональні програми, регіональні проекти для того, щоб підтримати це.

Виставка діятиме до 11 грудня. Опісля журі визначить переможців у кожній категорії. Нагородження відбудеться напередодні Дня святого Миколая.