У Міжнародний день обіймів ми дізнавалися про їхню користь для здоров'я людини

 Психологи кажуть, що людині вдень потрібно близько 8 обіймів. Але що ж робити зараз, у період пандемії, коли кількість дотиків до інших рекомендують зменшити та як це впливає на наш з вами стан. У Міжнародний день обіймів ми розбиралися з цим питанням. Обійми дуже корисні для психологічного здоров’я людини, адже вони викликають радість та почуття захищеності, - розповідає психологиня Ганна Подлєсна. 

Ганна Подлєсна, психологиня:

-Якщо ми частіше обнімаємося, частіше даруємо свої тактильні відчуття іншій людині, то вона, ну можливо, за допомогою навіть певних психосоматичних особливостей вона якби виліковується, зцілюється і отримує позитивні емоції, позитивний настрій

Оскільки ми зараз живемо у період коронавірусної пандемії, то дотики до інших людей обмежені. Щоб пережити такий «тактильний голод» 100 відсотково дієвих порад немає, - говорить Ганна Подлєсна , але все ж таки кілька рекомендацій дає.

Ганна Подлєсна, психологиня:

-Можна обіймати себе. Ну наприклад ось так. Ми можемо обіймати себе і говорити які ми гарні, як ми полюбляємо себе і так далі.Я раджу людям, звичайно, якщо немає такого, якості такої тактильної, що ми не можемо обійматися в цей період, то хоча б дарувати посмішки, хоча б дарувати позитивні гарні слова, частіше говорити як ми любимо наших рідних.

Щодо полтавців, то більшість обійматися люблять і здебільшого роблять це з рідними людьми. Коронавірус, звісно, вніс свої корективи, але повністю від тактильних дотиків містяни не відмовилися.

-Люблю. Дітей обнімать люблю, свої родітєлєй. А с родными всё ровно обнимаемся, ручки моем, обнимаемся, целуемся

-З ким обіймався з тим і обіймаюсь

-Ви любите обійматися? - конєшно. Як часто? 

-З рідними, з дітьми обізатєльно, з внуками

Обійматися чи ні - все залежить від вашого бажання. Головне зараз не забувайте про безпеку.