Перерахунок голосів за результатами виборів 25-го жовтня у Полтаві під загрозою

 В пятницю, 4 грудня на засіданні Шевченківської ТВК її члени вирішили, задля перерахунку голосів дільниці №531326, 7 грудня звернутись до обласного архіву, отримати дозвіл доступу до виборчої документації і там зробити перерахунок. 7 грудня ,в понеділок, 0 10 годині ранку до Полтавського обласного архіву прибули члени Шевченківської, Міської та дільничної, територіальних виборчих комісій, як того вимагає закон - говорить голова Шевченківської ТВК Олена Праведнюк.

Олена Праведнюк, голова Шевченківської ТВК:
-Ми приїхали в державний архів і зіткнулися з тим що доступ нам був заборонений, приміщення було закрито і біля приміщення стояло зо два десятка невідомих нам людей.Директор архіву не відповідала на дзвінки, натомість ми отримали документ, відповідь про те що було возгорання щитової, аварійна ситуація і сьогодні ідуть ремонтні роботи

Тому працівники архіву повідомили членам Шевченківської ТВК що перерахунок неможливий, так як відеокамери не працюють, а цей процес має записуватись. Коли з`явиться світло, голові Шевченківської ТВК Олені Праведнюк повідомлять. До кінця сьогоднішнього дня перерахунок так і не провели. А в обласному архіві як нам повідомили досі проходять ремонтні роботи.

Охоронець Полтавського обласного архіву:
-Спеціалісти працюють, обіцяють або сьогодні до вечора, або завтра.Обіцяють завтра вранці світло буде

Нагадаємо, позов про повторний підрахунок голосів подав кандидат у депутати міської ради Віталій Сьомік. На сьогоднішній повторний підрахунок говорить він - з`явився також.

Віталій Сьомік, кандидат в депутати Полтавської міської ради:
-Коли з`ясували що світла немає там годинку побув і поїхав.Скільки разів ми намагалися провести цей перерахунок і кожного разу щось було, тому мені важко коментувати

Нагадаємо, доки Шевченківська ТВК не перерахує голоси, результати виборів депутатів Полтавської міської ради не можуть бути встановлені.