Одужують від Ковід -19 більше, ніж хворіють,- про це повідомили на щотижневій апаратній нараді в ОДА

Кількість тих, хто одужав від ковіду перевищила кількість хворих,-про це на щотижневій апаратній нараді доповів директор Департаменту охорони здоров я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак .

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА: 
-За тиждень підтверджених випадків було 2892 і одужало 3520. Тобто, на 628 чоловік ми зменшили різницю в цьому. Що не одужало залишається 9 565 осіб , знаходиться на лікуванні сьогодні у стаціонарах 1014 пацієнтів , із них з Ковідом 595.

Також на апаратній нараді обговорили тему оснащення генераторами електроенергії лікарняних закладів. Віктор Лисак повідомив : в лікарнях області вони є, проте потребують обстеження.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА: -Було перевірено всі лікарні , де є автономні джерела живлення. Якщо подивитися з площини , то вони є , окрім однієї лікарні - це Миргородська ЦРЛ ,хоча в суботу мені вже доповіли , що вони генератори поставили . Якщо дивитися з площини і переосмислювати забезпечення енергоживлення автономним ці лікарні в режимі звичайному- воно відповідає , працює.

На завершення наради зазначили : передбачається розгортання додаткових ліжок із кисневою підтримкою , на ці потреби в область надійшла державна субвенція