Третій тиждень без газу

У Полтаві по вулиці Соборності 26/14, у самому центрі міста вже третій тиждень люди у квартирах не мають газу. Як наслідок - не можуть готувати їжу, залишились без опалення й гарячої води. Галині Петрівні 95, вона мешкає сама. Каже, що напередодні того, як у під’їзді відрізали газ, почалися перевірки квартир.

Галина Михайлова, мешкає в будинку по вулиці Соборності 26/14:

-Прийшли, подивились, сказали: «На колонку есть разрешение?" Хто вам ставив? Я гаварю: Мені як льготніку, інваліду війни, ставили в нє очерєді,без попередження, без нічого. Вдруг появилися оці хлопці, перевіряти состоянія. Це було неожиданно.Сказали: «докумєнтов на колонку нє будет, будем опічатувать

Жителі будинку думають, що газ відрізали через те, що проводили газові роботи у ресторані на першому поверсі будинку. Мешканці обурені, адже лишились під час опалювального сезону у холоді, а літні люди - у голоді. А ще не розуміють, чому газ подають наче вибірково, адже в одних під’їздах будинку він є, а в інших - немає.

Галина Крутякова, мешкає в будинку по вулиці Соборності 26/14:
-Берут входят в подъезд. Некоторые подключают подъезды по стоякам некоторых отрезают. Отрезают, вот увидите, вот так кусок трубы. Говорю, почему вы отрезали. А нам дали такой приказ.Основные нету газа 2 подъезд, 7 и 8. вообще нету, вообще всё обрезано.А как людям выживать: не помыться, не поесть, ничего нельзя. У меня две внучки. Тоже самое. Грею воду, я их мою

За коментарем ми звернулися до підприємства «Полтавагаз». Прессекретар організації Ольга Артеменко повідомила: їх фахівці проводили під'єднання до газової мережі юридичної особи на першому поверсі, але припинення подачі газу з цим не пов’язано.

Ольга Артеменко, прессекретар «Полтавагаз»:
-19 листопада за даною адресою фахівці проводили газозварювальні роботи на розподільній мережі. Розподіл природного газу було припинено, оскільки роботи не могли проводитися за умови наявності газу у ній. Усе було виконано, але, коли працівники почали обходити квартири для того, щоб перевірити технічний стан мереж газових приладів, технічну документацію мешканців будинку,люди масово відмовляли у допуску до своїх помешкань. Швидше було вирішене питання щодо першого під’їзду.минулої п’ятниці розподіл відновили у всіх інших під’їздах, окрім 2 і 7. там мешканці продовжують не допускати до своїх помешкань фахівців. 

Подача газу у 2 та 7-му під’їздах багатоповерхівки по вулиці Соборності 26/14 з’явиться лише тоді, коли фахівці «Полтавагазу» проведуть перевірку усіх квартир, - зазначили в організації.