По проїжджій частині вулиці Симона Петлюри у Полтаві гуляв чоловік у нетверезому стані

 Гуляв по проїзній частині та пошкодив автомобіль Заз сенс. У мережі з’явилося відео , де чоловік у нетверезому стані перебував посеред проїзної частини. У патрульній поліції Полтавщини підтверджують : випадок стався 7 грудня близько десятої години вечора по вулиці Симона Петлюри .

Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини :

-Патрульні виявили 37-ного громадянина , який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.Його поведінка була агресивною він виражався нецензурною лексикою в бік заявників і поліцейських.

У поліції говорять : за підсумком інциденту на чоловіка склали постанову за статтею 178 кодексу України про адміністративне правопорушення за появу в громадському місці у нетверезому стані .

Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини: 

-За це порушення передбачається штраф до 85 гривень, також на чоловіка було складено протокол за статтею 173 за вчинення дрібного хуліганства , протокол буде розглядати суд .Окрім цього чоловік не мав з собою документів , які посвідчували його особу порушив постанову кабміну щодо протидії поширення ковіду .За це протокол за статтею 44 з приміткою 3 .

Останній протокол розглядатиме суд, санкція статті передбачає штраф від 17 до 34 тисяч гривень .