Новообрані депутати Подільської районної ради зібрались на засідання першої сесії нового скликання

  О 10 годині ранку розпочалася перша сесія Подільської районної ради нового скликання. Депутат Подільської районної ради Сергій Білокінь зазначає, що роботи у новообраного депутатського складу багато, тож він сподівається що вони об`єднаються на загальний розвиток громади.

Сергій Білокінь - депутат Подільської районної ради 8 скликання:
-Наша єдина надія що ми будемо всі плідно працювати, як власне для Подільського району який є дуже великим, тут створені органи самоорганізації це 9 сіл.Тобто роботи у депутатського складу новообраного я думаю що дуже багато і виборці поклали на всіх на нас надію, на всі політичні партії.

В ході засідання голова Подільської ТВК Віталіна Кушнір проінформувала раду про результати виборів депутатів до Подільської районної ради. До неї ввійшло 34 депутати від восьми політичних сил.

-5% бар’єр подолали 8 місцевих організацій…депутатських мандатів

Депутати передусім сформували тимчасові керівні органи, після чого тимчасова президія оголосила перерву сесійного засідання Подільської районної ради.

Олександр Нос - депутат Подільської районної ради:
-Депутати отримали посвідчення і оголосили перерву для подальших консультацій з депутатами для обрання голови, заступників і таке інше

Головуючий тимчасової президії Павло Нагорний говорить - переходити до формування порядку денного сесії не було сенсу, адже потрібно провести ще низку роботи та міжфракційних консультацій.

Павло Нагорний - депутат Подільської районної ради 8 скликання:
-Сесія була назначена дуже в короткий термін, тобто ми дізналися за сесію буквально за один день.Потрібно відповідно вести роботи по своїх фракціях, по вирішенню чи то коаліція чи опозиції відповідно між іншими фракціями.На це просто не було часу, тому прийнято рішення взяти паузу.
Перерву в сесійному засіданні оголосили на невизначений термін.