Мешканці близько 16 будинків в 109-му мікрорайоні Полтави мерзнуть у своїх квартирах

На термометрах 10, 12, 14, а якщо пощастить, то 16 градусів тепла. Саме така температура у кількох будинках по провулку Заячому 10-а та 10-б у Полтаві. Люди скаржаться, що сидять без тепла з початку опалювального сезону. Не розуміють, чому «Полтаватепло»- організація, що обслуговує не підготувалася до зимового періоду.

-Труби гнилі, тут їх ковернуть і від них уже відвалюються куски заліза просто ржавого. Тут постійно прориває.

Валерій купив квартиру в одному із тутешніх будинків, влітку цього року. Каже - сусіди розповідали, що проблем з опаленням минулими роками не було, нарікали хіба що на подачу гарячої води.

Валерій, мешкає за адресою провулок Заячий 10-А:
-В цьому році, знаєте, розказати без міцного матьорого слова нема емоцій передати на скільки холодно. Зараз у мене в квартирі 12 градусів. Люди, які там підтоплюють приборами, кондиціонерами Всі звернення до чиновників наших - були банальними відписками.

Люди говорять, що в ЖЕКУ їх постійно дезінформували, розказуючи, що винні самі мешканці, що завоздушені труби, що котельня в аварійному стані.

-Сьогодні, коли температура ночью опустилася до - 9, і мабуть, дізналися, що приїдуть журналісти - різко підняли температуру батарей десь градусів на 6-10.

-У нас до вчорашнього дня було прохладно.Вчора я подзвонив у ЖЕК. Говорю: одна спальня холодна. Ну батереє тільки-тільки тьопленькі. Випускайте воздух.

-В квартирі менше 19 не було. Чи то більше  Це ви опалюєте приборами? - да. Чим грієтеся? - Ну радіатор масляний у мене.

-Опалювалися ми від котельні турбомеханічного заводу. І кожен рік початок опалювального сезону - квест. По закінчуванню опалювального сезону вимикається гаряча вода і вона не з’являється до того моменту доки не почнеться новий опалювальний сезон і вчасно він не розпочинається.

Ми звернулися до керівника «Полтаватепло». Нам повідомили, що така ситуація склалася не через неполадки у котельні, а через те, що деякі мешканці самостійно втрутилися у систему теплозабезпечення.

Олександр Пороскун, директор ТОВ «Полтаватепло» :
-Зараз на завершальній стадії підписання договору з «Полтавагаз». Як тільки запуститься нова котельня, ну дадуть газ. Плануємо, що до вихідних все-все зробим.

«Полтаватепло» запевняє, що зараз займаються розв’язанням цієї проблеми і найближчим часом вирішать питання з опаленням та заміною труб.