У Полтаві відкрили меморіальну дошку видатному державному, військовому ,політичному діячу, полковнику армії УНР Євгену Коновальцю

У Полтаві відкрили інформаційну пам’ятну дошку Євгену Коновальцю з нагоди сторіччя створення Української військової організації, яку він очолював. Євген Коновалець був державним , військовим , політичним діячем , полковником армії Української Народної Республіки. Встановили дошку на фасаді 34 школи.

Ніна Кирпотіна, голова громадського організаційного комітету по встановленню і виготовленню інформаційної пам’ятної дошки Євгену Коновальцю:

-На жаль, нам не вистачало коштів , щоб замовити її фаховому архітекторові чи художнику тому проект ми розробили самі. Це суто громадський проект , жодна політична партія участі в ньому не брала.

Ідеї Євгена Коновальця глибоко в душі і свідомості українців, адже він був одним із борців за незалежність України минулого століття,-говорить представник Українського інституту національної пам'яті у Полтавській області Олег Пустовгар.


Олег Пустовгар, представник Українського інституту національної пам'яті у Полтавській області:

-Українська військова організація створена сто років тому в 1920 , створювалася в неймовірно складних обставинах , багато вже тоді не вірив , що Україна може піднятися .


Вартість дошки - п’ять тисяч, збирали на неї кошти всі небайдужі.