На Полтавщині придбали 14 квартир для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

На Полтавщині  придбали 14 квартир для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

9 грудня заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко провела засідання комісії з питань розподілу в 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа.

Катерина Рижеченко повідомила, що цього року для Полтавської області виділено субвенцію загального фонду державного бюджету в розмірі 24 мільйони 270 тисяч гривень.

Зокрема, на комісії розглянули питання використання коштів, які були спрямовані, згідно рішення минулого засідання комісії на   завершення будівельних робіт приміщення для розміщення малого групового будинку в селі Чутівка Оржицького району.

Як поінформувала заступник директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Ліана Новосад, нині область повністю отримала кошти на придбання квартир дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Гроші перерахували районним бюджетам.

Із 59 квартир, які затвердили, нині за рахунок компенсації придбали 14.  

4 – у Кременчуці, 1– в Горішніх Плавнях, 1 – в  Краснолуцькій ОТГ, 2 – в Хорольському районі, 4 – в  Карлівському районі, 2 в Миргородському районі.

Кошти в порядку черги розподіляє обласна комісія, створена при Полтавській ОДА.

Також на засіданні додатково розподілили кошти субвенції для придбання житла 6 наступним у регіональній  черзі особам.

 Повідомляє Полтавська ОДА