У Полтавському краєзнавчому музеї презентували два випуски щорічних наукових праць.

У Полтавському краєзнавчому музеї презентували два випуски щорічника «Полтавський краєзнавчий музей. Маловідомі сторінки історії, музеєзнавство. Охорона пам’яток». Директор музею Олександр Супруненко каже, що до створення збірників долучилися краєзнавці та науковці з усієї області.

Олександр Супруненко, директор Полтавського краєзнавчого музею ім. Кричевського:
-Це видання, яке репрезентує краєзнавчі доробки Полтавщини.Так склалося, що в умовах карантину нам ніяк було презентувати ні 14 випуск, а це вже з’явився 15 випуск.Вони включають величезний обсяг матеріалів.

Над створенням двох наукових збірників працювали 88 авторів. У щорічниках представлені роботи на теми природничих наук, археологічних, історичних, етнографічних досліджень. Ці книги - чудова платформа, особливо для молодого науковця, - говорить одна з авторів, завідувач сектору науково-дослідного відділу фондів музею імені Кричевського Оксана Сулима.

Оксана Сулима, завідувач сектору науково-дослідного відділу фондів:
-В цих двох збірниках вміщено кілька моїх статей. Зокрема пов’язані із дореволюційним, або їх зараз називають, дорадянськими листівками. Зокрема, у фондах є листівка, яка належала Пилипу Капельгородському, відомому письменнику.

Презентовані збірники будуть цікаві не лише науковцям, а й любителям вітчизняної історії та краєзнавцям. Їх матеріали вже є на сайті музею, а самі книги невдовзі надійдуть до бібліотек міста та області.