Небезпека на кризі. Сьогодні близько 15 години в мікрорайоні Огнівка на ставках під кригу провалилися двоє 12-річних дівчаток

Це мікрорайон Огнівка. Там близько 15:00 години на Пушкарівських ставках під кригу провалилися двоє 12-річних дівчат. Їх врятував перехожий. Ним виявився працівник оперативно-штабного автомобіля служби ДСНС Юрій Жорняк, - розповідає начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС області Віталій Шкаревський.

Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС України в Полтавській області:

- Люди побачили, що провалилося двоє дітей під кригу. Туди направили наших два чергових відділення було. Під час цього з’ясувалося, вже дівчаток врятували громадяни, серед них це один наш працівник, який саме в позаслужбовий час перебував поруч. Він розповідає, що побачив як один із молодих людей біжить з палкою до ставка. Зрозумів щось трапилося, побачив як дівчата тонуть. Він також з товаришем взяв швидку мотузку і побігли туди.

Віталій Шкаревський зазначає - дітей направили до дитячої міської клінічної лікарні. Там лікарі встановили діагноз - переохолодження. Наразі їх стан оцінюють як стабільний. Тим часом рятувальники закликають і дітей і дорослих - бути вкрай обережними на водоймах. Лід тонкий. Не нехтуйте безпекою та не ризикуйте своїм життям!