20 кисневих концентраторів отримали медичні заклади Кременчука, що лікують хворих на коронавірусну інфекцію

Друга хвиля COVID-19 виявилася дуже потужною. Щодня до лікарень Кременчука госпіталізуються хворі у середньому та важкому стані,-говорить міський голова Кременчука Віталій Малецький. Додає: часто життя хворих залежить від подачі кисню, саме такого медичного обладнання вкрай бракувало Кременчуку. 

Нова пошта придбала для комунальних лікарень міста, що лікують хворих на коронавірусну інфекцію 20 кисневих концентраторів. 5 кисневих концентраторів отримали медики першої міської лікарні імені Богаєвського, 7 концентраторів - лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», ще 8 приладів представники компанії передали Придніпровській лікарні. 

Віталій Малецький, міський голова Кременчука :

- Має таку потребу в дооснащені наших лікарень. Насправді на сьогодні Кременчук має 365 ліжок для лікування хворих на Ковід і ступінь оснащеності киснем цих ліжок трішки більше 50-ти відсотків. Нам потрібно для того, щоб повноцінно лікувати наших хворих , забезпечити 100 відсоткове оснащення цих ліжок.  Більш за все, дякуємо Новій почті , тому що я навіть не знаю, де ще є, щоб так оперативно відгукуються на прохання про допомогу.

За місяць на лікуванні в інфекційному відділенні перебуває до трьохсот чоловік,-говорить головний лікар закладу інтенсивного лікування «Кременчуцька» Оксана Корлякова , тому головною гострою проблемою, є нестача обладнання, що подає хворим кисень. Подарунок – безцінний , адже кисневі концентратори рятуватимуть життя,-додає Оксана Корлякова. 

Оксана Корлякова, головний лікар КНМП Лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» :

- Зараз ситуація в усій країні така ,що кисень має таку особливість замерзати, тому, коли примерзає труба , яка подає кисень поток зменшується, кисню стає менше і пацієнти втрачають те, що вони повинні отримати і тоді нам на допомогу приходять саме оці концентратори. Я дуже вдячна Новій почті за такий подарунок , це для нас дуже такий граний подарунок. 

Компанія допомагає боротися з Ковід-19 з початку карантину, тоді для придбання обладнання та засобів індивідуального захисту для українських лікарень виділила 25 мільйонів гривень, з початку другої хвилі -13 мільйонів.