У житловому будинку у Полтаві сталася пожежа

У Полтаві 11 грудня сталася пожежа за адресою провулок Малий, 9 у житловому будинку на кількох господарів. Локалізували її об 11.40,-повідомив речник ДСНС Віталій Шкаревський. Попередня причина загоряння-недбалість сусіда через куріння.

Віталій Шкаревський, речник ДСНС Полтавщини :

-Коли рятувальники прибули на місце будинок на декілька господарів . Саме в одній прибудові горіла кімната і вогонь розповсюджувався на покрівлю. Власник будівлі був дома , про пожежу повідомив перехожий, який побачив , що димить , повідомив рятувальників, було направлено 3 підрозділи для того, щоб ліквідувати дану пожежу.

Про пожежу пані Оксана , яка проживає у цьому будинку дізналась від сусідки , тому одразу набрала мамі, яка була вдома. Додає : наслідки жахливі.

Оксана, проживає за адресою провулок Малий , 9:

- Спочатку сусіди гасили , а потім приїхала пожежна команда. У нас зірваний дах , пошкоджена верхня частина вщент , в хаті згодом від вологості відвалиться стеля.  У сусідів теж саме.

Будівля стара , дах з очерету , тому загорілася все швидко ,вогонь виник через необережність сусіда ,- вважає пані Оксана.

Оксана, проживає за адресою провулок Малий , 9:

-Наш сусід полюбляв палити . Діти забрали, бо він інвалід , калясочник.

Мешканка будинку Віта Леонідівна, яка була у приміщенні спочатку незрозуміла що горить.

Віта Леонідівна, проживає за адресою провулок Малий , 9:

-Десь тільки в 11 зрозуміла, дивлюсь приїхала пожежна , люди бігають , то я подумала швидко одягнусь і вийду, коли дивлюсь вже тушать. Вогня я вже не бачила , але дим звісно валив такий. 
Мешканці будинку говорять: через пожежу ночувати у приміщенні неможливо, тож будуть у родичів .Тим часом на перехресті Пилипа Орлика і Конституції утворився "фонтан".

Олег, працівник «Полтававодоканалу» :

-Пожарники при заправке машины случаймо сламали , мы устранили утечку, сейчас будем ремонтировать.

Працівники "Полтававодоканалу" оперативно ліквідували фонтан , що утворився через під'єднання пожежного гідранта рятувальниками, які і гасили пожежу за адресою провулок Малий,9.