У Київській районній у м. Полтава раді провели першу сесію нового скликання

У Київській районній у м. Полтава раді відбулася 1 сесія 8 скликання. Голова Київської районної ТВК Олена Рєзвіна зачитала список новообраних депутатів та вручила їм тимчасові посвідчення.

До Київської райради увійшло 38 депутатів від 8 політичних сил. Щодо кількості отриманих мандатів: слуга Народу - 8, партія «За Майбутнє» - 6, ОПЗЖ, Рідне Місто та Єрвопейська Солідарність - по 5 мандатів, Свобода, Батьківщина і Партія простих людей Сергія Капліта отримали по 3 мандати у місцевій раді. Прибули на сесію нового скликання 35 депутатів з 38. На порядку денному - обрання голови та заступника голови Київської районної ради. Шляхом таєменого голосування Головою Київської районної ради обрали Оксану Корольову-Буцько від політичної сили «Слуга Народу». 

За неї проголосували 20 народних обранців з 35-ти. Щодо передвиборчої програми - її кандидатка представила ще перед таємним голосуванням. 

 Оксана Корольова-Буцько новообрана голова Київської районної у м. Полтава ради:

-Одне з пріорітетних напрямків вважаю створення та реалізацію програми «Безпечний район». Благоустрій території, а саме не створнені умови для сотрування сміття. Освітлення пішохідних переходів та освітлення ділянок району, сприяння втілення програми Бюджету участі на території району, благоустрій та утримання дитячих та спортивних майданчиків у належних умовах

Новообрана голова Київської райради Оксана Корольова-Буцько склала присягу службовця місцевого самоврядування. Її заступницею стала Ірина Погорілець від ЄС - за неї проголосували теж 20 з 35-ти присутніх на сесії депутатів.