Із апаратної наради в ОДА:завантаженість лікарень та забезпечення права журналістів на професійну діяльність

Завантаженість лікарень Полтавщини, які надають медичну допомогу хворим на Ковід-19 - 42,5 відсотка ,- про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак на щотижневій апаратній нараді у губернатора.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА :

-На сьогодні в стаціонарі 560 чоловіків на ранок - це ті у кого є ковід і кількість підозрілих на ковід сьогодні 361. В реанімації знаходиться, в блоках інтенсивної терапії , 78 пацієнтів.І до апарату ШВЛ сьогодні підключено ,через апарати ШВЛ отримають кисневу терапію 36 пацієнтів.

Також на апаратній нараді обговорили питання забезпечення права журналістів на професійну діяльність За даними Головного управління Нацполіції в області, у 2020-му розпочато 10 кримінальних проваджень щодо злочинів, скоєних стосовно працівників засобів масової інформації.

Вікторія Пилипенко, директор Департаменту інформдіяльності та комунікацій з громадськістю :

- З них 7 зареєстровано за статтею 171 «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів» Кримінального кодексу України . Наразі 9 справ закриті на підставі пункту 2 статті 1 284 КК України, тобто , встановлена відсутність кримінального правопорушення.

Очільник області Олег Синєгубов зазначив: комунікують з вишами стосовно організації курсів із підвищення юридичної грамотності журналістів, окрім цього контролюють хід кримінальних проваджень щодо злочинів, скоєних щодо них.