Полтавській обласній інфекційній лікарні мікроавтобус для підвозу лікарів передала група компаній «Еверест»

Сьогодні група компаній «Еверест» передала Полтавській обласній інфекційній лікарні мікроавтобус для підвозу лікарів. Генеральний директор компанії «Еверест» Дмитро Крутіков говорить: продовжують надавати медичним закладам Полтавщини гуманітарну медичну допомогу для боротьби з Ковід-19.

Дмитро Крутіков, генеральний директор компанії «Еверест»:

-Мы понимаем, какие затруднения сейчас и загрузка ложится на это лечебное заведение, поэтому не стоим в стороне,  передаем микробус Volkswagen T5.  для подвоза врачей к месту работы. Этот автомобиль он находился у нас на балансе. Руководство и собственники кампании «Эверест» в лице меня как генерального директора Ярослава Анатолича Харитоненка , Наталья Вячеславовну Харитоненко занимают активную позицию по оказанию спонсорской помощи.

Головний лікар Полтавської обласної інфекційної лікарні Наталія Свириденко говорить: це не перша допомога для лікарні від Евересту.

Наталія Свириденко, головний лікар Полтавської обласної інфекційної лікарні:

-Фірма «Еверест» надає нам допомогу різну і ніколи жодного місяця про нас вони не забули. Тому ми дуже вдячні за таку допомогу. -Це нам знадобиться в роботі, тому що зараз і зима, і труднощі з добиранням медпрацівників, а автомобіль розрахований на вісім осіб тому і в повсякденній роботі ми будемо його використовувати і для перевезення, можливо, якихось хворих в інші лікарні.

Наталія Свириденко говорить: задоволені, що технічний нагляд даного мікроавтобусу здійснюватиме теж «Еверест»

Наталія Свириденко, головний лікар Полтавської обласної інфекційної лікарні:

-Що дуже важливо, що ми не будемо витрачати державні кошти , які передбачені ,наприклад, на 2021 рік,ми будемо тільки заправляти , а весь технічний нагляд автомобіля , що дуже важливо фірма «Еверест» буде робити.

Загалом же з початку пандемії група компаній «Еверест» на боротьбу з Ковід-19 виділила півтора мільйона гривень.