Яку ялинку обирають полтавці: штучну чи живу?

Вибір яка ялинка краща ,постає перед нами щороку: одні стверджують ,що головне натуральність і новорічний запах хвої, тому обирають природню зелену красуню, інші говорять про екологію і зручність використання, віддаючи перевагу штучній.

-Вважаємо , що краще все таки штучні утримувати, покупати на Новий рік. Живі,звичайно, емоційно-душевні, живі. Зазвичай,і запах і все, але для збереження екології, бажано штучні.

-Живу. А чому саме живу? Я за натуральність. Зовнішність і який зв'язок з природою
- У мене особисто штучна ялинка,вона в мене вже років 15-20, метр десять.Зручно тому що. Я її поставила, не бігати,не купляти.
-Обов`язково живу.А чому саме живу? У будинку повинен бути запах Нового року ,а не просто шматок пластмаси і гарно блестить, це не має сенсу.

-Звичайно живу. Кисень виділяє ,запах сосни,природи,а штучна,вона електризує навколишнє середовище . 

На ринках Полтави ялинки на будь-який смак .

Олена - продавчиня ялинок:  

-Є сосна Кримська, є ялинка звичайна, і Ялини з такою коротенькою голочкою, але в нас їх немає. Вони ростуть не в Полтавській області,і вести їх дуже далеко ,і тому вони дуже дорого виходять.

У живої ялинки є певні переваги над штучною,у першу чергу це її хвойний запах. Він наповнює будинок духом свята, нагадує дитинство та позитивно впливає на нервову систему- говорить Олена, каже ,що природність і натуральність ялинки покращує новорічний настрій.

Олена - продавчиня ялинок :

-Живу ялинку беруть більше ,воно і свято,запах, люди люблять ,коли живе деревце, шкода рубати їх ,але їх для цього спеціально вирощують. 

Плюс штучної ялинки - це відсутність голок на підлозі. Крім того, її можна використовувати багаторазово , це дуже економить час, а особливо кошти .Але в неї є певні мінуси .- говорить продавчиня.

Олена - продавчиня ялинок :

-Штучну треба десь упакувати ,щоб вона мала вигляд,її не можна змотувати дуже , не в кожного є місце ,де її зберігати цілий рік.Штучні ялинки є від 50 см отака манюня, і до двох з половиною метрів. Ялинка у нас Полтавська ,робиться у Полтаві, ціна залежить від розміру від 60 гривень і до 1000.

Якщо ж ви все ж обрали натуральну ялинку продовжити їй життя допоможуть нехитрі поради : тримати дерево подалі від батареї , у воді, змішаній з кількома ложками гліцерину. Ще один варіант, про який можна подумати - жива ялинка у горщику. Таку ялинку після свят можна висадити на вулиці.