У Ромоданівській ОТГ відкрили нову поліцейську станцію

-Передаю вам - це ваші ключі, ваш робочій кабінет. Будь-ласка...

У Ромоданівській ОТГ відкрили нову поліцейську станцію . Третю після Великобудищанської та Петрово-Роменської ОТГ Гадяцького району. До зони обслуговування офіцера громади входить не лише власне Ромодан, а й 3 села Миргородського району та 3 Лубенського.

Максим Ахрамєєв, заступник начальника поліції Полтавщини:
- Служіть громаді . щоб ви кожного знали і кожний вас знав. Спілкуйтесь, проводьте бесіди. 

У відкритті нового безпекового об'єкта взяли участь керівники поліції Полтавщини, Ромоданівської ОТГ, Миргородського відділу.

Максим Ахрамєєв, заступник начальника поліції Полтавщини:
- Це дуже важливий...
... відчувала себе в безпеці 

Обслуговуватиме Ромоданівську ОТГ старший лейтенант поліції Павло Лубенець. Розповідає, щоб потрапити сюди, пройшов конкурсний відбір та спеціальну підготовку.
Павло Лубенець, поліцейський офіцер Ромаданівської ОТГ:
- Зареєструвався на конкурсі ...
близько 2,5 місяців 


Олександр Верещака, голова Ромоданівської ОТГ:

-Людина молода. Я думаю , що і обласне і районне...
... Будемо надавати йому допомогу 

В розпорядженні новоспеченого шерифа все, що допоможе йому оперативно реагувати й допомагати людям - від позашляховика «Renault Duster», спорядженого відеореєстратором та потрібними у випадку надзвичайних ситуацій інструментами. А також планшет з доступом до електронних баз даних Національної поліції та боді-камера.
Нагадаємо, проєкт «Поліцейський офіцер громади» офіційно стартував 29 травня 2019 року. Офіцери громад вже працюють у шести регіонах України: в Дніпропетровській, Черкаській, Хмельницькій, Волинській, Рівненській та Харківській областях.