У Молодіжному центрі облаштували спеціальну кімнату для занять спортом для підлітків та молоді

У Молодіжному центрі благодійної організації "Світло надії" відкрили спортивну кімнату. Орієнтована вона на підлітків та молодь. - 14 - 24 років. Розміри її невеликі - 30 кв. метрів, проте кімната має все неохідне для занять- шведську стінку, боксерську грушу,боксерські рукавиці, шоломи та спортивні мати.

Віктор Шилов -керівник Молодіжного центру БО «Світло надії.»:

- Це є одним із варіантів наших послуг, але раніше ,вона не була такого ось формату, вона раніше була більш для занять йогою , чи чогось іншого.Років 2 тому, у нас вже був досвід з обладнанням грушею цієї кімнати, і ось , ми власне повернулися після збору потреб наших відвідувачів ,коли ми запитали,чого б ви хотіли, якщо ми б зробили спортивну кімнату, і ось перше ,що сказали - шведська стінка і груша . 

У спортивній кімнаті, хлопці ознайомлюються з обладнанням , пізнають нові боксерські прийоми та просто проводять час з задоволенням і користю.
Майстер спорту України з боксу Денис Левченко обожнює спортивне дозвілля ,займається боксом з семи років, тому вирішив долучитися і допомогти хлопцям опанувати цей вид спорту.

Денис Левченко -майстер спорту України з боксу :
- Це безкоштовно для молоді,мене це зацікавило , і ми якби спільно вирішили організувати таку зустріч і провести інструктаж з боксерської груші, шведської стінки, матів.Я так розумію організація вирішила закликати за здоровий спосіб життя ,і я вважаю так, це корисно і перспективно.

Спортсмени задоволені умовами , але поки що заняття призупинені через карантинні обмеження.

Віктор Шило -керівник Молодіжного центру БО « Світло надії.»:
-Зараз, власне, на сьогоднішній момент у нас іде ознайомлення і відпрацювання,бо зробити, там почепити грушу,поставити шведську стінку це лише пів справи, треба зрозуміти наскільки вони відповідають потребамМожливо за оцей час карантину, нам потрібно буде внести якійсь доповнення чи поправки. Тому власне сьогодні троє хлопців нам допомагають.

У майбутньому, у цій кімнаті,плануються заняття і зі спортивного туризму.
Окрім того, є перспектива появи постійного тренера.