16 будинків у 109 мікрорайоні міста взагалі відключили опалення

16 будинків у Полтаві без тепла. І це взимку, коли температура у квартирах особливо не відрізняється від позначки термометра на вулиці. Мешканці 109 мікрорайону в районі Інституту зв"язку обурені й стурбовані, адже стомилися жити в холоді, не мати гарячої води та вірити обіцянкам чиновників.

-В квартирах дуже холодно. Обігрівач ввімкнений постійно, якби не він, то, мабуть було 10-14 не більше.Вчора опалення зовсім не було.

-Топимо. Ми ще конвектори включаємо, ми включаємо кондиціонер. Я согласна, що я на пенсії і то холодно. А молоді люди, в яких маленькі діти. В нас родилося внуча ми дітям змушені були зняти квартиру у другому районі, бо дитину не можна покупать. 

-Ну так прохладно, канєшно. Гаряча вода только отоплєніє заканчівається, гаряча вода моментально відключається і появляється только тога, корда начинается отопительний сезон.

Однією із версій, чому так склалося, - говорять люди, - є те, що котельню «Турбомеханічного заводу», що мала б забезпечувати теплом 109 мікрорайон, «Полтаватепло» не встигло привести в експлуатацію і перекинуло цю роботу на котельню по вулиці Квітучій, яка знаходиться в аварійному стані, - припускають люди. Звернення до чиновників - жаліються, результату не дають.

-Возмущає те, що вони шантажують нас тим, що «Полтаватепло» заборгувало «Полтаватеплоенерго» 2,5 мільйона. Ми відключаєм тепло. Дєло в том, щонам платьожки прийшли токо за жовтень місяць. За листопад ще платьожок не було.У них там якась нерозбєріха - страдаєм ми.

-Нам дірєктор «Теплоенерго» пообіцяв, що через дві неділі у вас буде тепло. Ну це вже пройшло місяць. Сказав: телефонуйте, будемо общатися в телефонному режимі. Телефон він не бере.

Представник пресслужби «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок говорить, що така ситуація склалася через те, що «Полтаватепло» має перед їхньою організацією борг у 2,5 мільйона гривень. І додає: щодо котельні по вулиці Квітучій, то вона працює у штатному режимі. Лише вчора була зупинка, бо відбувався перехід на більш потужне обладнання.

Олександр Циганок, представник пресслужби «Полтаватеплоенерго»:
-З початку опалювального сезону і до сьогодні, незважаючи на те, що в домовленостях, які були укладені в договірних угодах «Полтаватепло» за спожиту, отриману від нас теплову енергію мало сплачувати щомісяця нам. До сьогоднішнього дня «Полтаватеплоенерго»«неотримало»Спочатку «Полтаватепло» обіцяло виконати якісь розрахунки, а потім взагалі відмовилося від будь-якого діалогу.Ми вимушені піти на вимушений крок і з 17 числа припинити передачу теплової енергії до їхньої мережі

Олександр Циганок каже, що «Полтаватеплоенерго» навіть не вимагає від «Полтаватепло», щоб вони відразу відшкодували кошти. Вони чекають на гарантійний лист, в якому «Полтаватепло» чітко визначить графік погашення своєї заборгованості. Позицію «Полтаватепло» нам наразі дізнатися так і не вдалося.