У Полтаві системно вимивають міський бюджет через комунальні підприємства,-говорить голова мікрорайону Рибці Віталій Павлій . Він зазначає, що міські керманичі оголосили черговий сумнівний тендер

У Полтаві системно вимивають міський бюджет через комунальні підприємства,-говорить голова мікрорайону Рибці Віталій Павлій . Він зазначає, що міські керманичі оголосили черговий сумнівний тендер.

Віталій Павлій, голова мікрорайону Рибці - У Полтаві продовжують системно вимивати міський бюджет через комунальні підприємства, управління капітального будівництва оголосило тендер на півтора мільйона на проєктні роботи по ремонту дев’ятої школи і це лише папірець вартістю півтора мільйона жодних робіт робитися не буде. Якщо навіть в наступному році до цього питання повернутися, то треба коригувати, а це ще сотні тисяч гривень.  Вибори скінчилися, але команда Удовіченка «Рідного міста» продовжує дерибанити міський бюджет.
Містяни говорять: вважають, що такі гроші можна було б витратити на щось важливе,наприклад, зарплатню медикам чи вчителям.

- Завищена ціна ,ті хто хочуть заробити на рівному місті , можливо завищена ціна , я згоден.

- На документацію мені здається -це дуже багато.Багато куди можна було б витратити на ту ж зарплатню вчителям.

Віталій Павлій зазначає, що, напевно, єдиною метою полтавських керманичів є розкрадання міського бюджету.