Полтава потопає у смітті

-Новорічні свята наближаються, а Полтава досі потопає у смітті. Така новорічна атмосфера біля сміттєвих баків майже на кожній вулиці міста. Місцеві мешканці таким благоустроєм незадоволені, кажуть вони

Левада, Алмазний - де не кинься - пакунки просто випадають із сміттєвих баків, а інколи вже валяються навколо на землі - на радість безхатченкам і собакам.

-Не вивозиться…на людей
-Усім…мусора
-Наші служби…повно
-Коло підїзду…я не знаю.Хотілось…роком.Покращення…порядок

Приїхавши до КАТП 1628 - підприємства що опікується вивозом відходів із сміттєвих баків, щоб дізнатись чому Полтава потопає у смітті і коли чекати покращень, з директором спілкуємося лише телефоном - Тарас Бойко до нас вийти не наважився.

Тарас Бойко - директор КАТП-1628:
-Підприємство працює у нас графік є по якому працюємо, ми працюємо із шостої години і до десятої години вечора.Мешканці сказали Вавілова, Бідного і все інше, баки переповнені, а я вам скажу поїдьте в Харків на Полтавський Шлях.Також скажу що там баки переповнені


На наше запитання чи буде Полтава прибрана до Нового року, Тарас Бойко сказав що в цьому питанні він не компетентний і порадив звернутись до попереднього керівника КАТП Віталія Забишного.

Тарас Бойко - директор КАТП-1628:

-Він вам розповість більше ніж я розповів я тому що я тут два роки, а він пропрацював три роки

Коли Полтава стане чистим та охайним містом, завдяки роботі комунального автотранспортного підприємства, Тарас Бойко так і не відповів.